Federació de Ciclisme
de les Illes Balears

Junta directiva

Presidente

  • Fernando Gilet Sancenón

Vicepresidencia

  • Francisco Cuenca Pamblanco
  • Norbey Antonio Andrade Valencia
  • Bernat Antoni Vidal Caldentey

Secretario y tesorero

  • Angel Luis Salamanca Antolín

Vocal-delegado

  • Biel Domingo Servera (Menorca)
  • Miguel Tur Torres (Ibiza y Formentera)

Vocales

  • Jordi Gual Martínez
  • François Brunot Pozo
  • Irma Alanzol Pereira-Rocha
  • Antonio Bauza Martorell

Última hora

  • "ANULADA" LA CARRERA DE BTT SON SERVERA 24-06-2018 Y I TROFEU FESTES DE SANT JOAN 20-06/2018
    18 de Junio, 2018
  • Vacaciones "PORTES OBERTES" Les comunicamos que del 1 de julio al 30 de septiembre no habrá Portes Obertes.
    11 de Junio, 2018
  • Divendres 15 de juny, dijous 21 de juny i divendres 29 de juny, per motius de calendari s'han d'anul·lar les jornades de Portes Obertes. Disculpau les molèsties.
    24 de Mayo, 2018